MENÜ İÇİN TIKLAYIN

Baby-Vac Hakkında Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru cevaplar arasında ürün hakkındaki merak ve şüphelerinizi giderecek yanıtları bulacağınıza inanıyoruz. Yanıtını aşağıda bulamadığınız farklı bir sorunuz varsa iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • Bir bebeğin burnunu elektrikli süpürgeyle temizlemek fazla sert olmaz mı?
  Hayır, kesinlikle. Baby-Vac burnu elektrikli süpürgenin yardımıyla çekse de süpürgenin gücünün tamamını değil ihtiyacı olan kısmı kullanır. Girişteki aparat buna ayarlar. Süpürge çekmeye devam ettikçe burnun içindeki tüm atıklar aparatın içine çekilir.
 • Baby-Vac kullanımı bebeğe acı verir mi?
  Çocuklar genelde burunlarının temizlenmesinden hoşlanmazlar ancak kirli burundan kaynaklanan kulak ağrıları daha çok acı vericidir. Burun tamamen temizlenmezse hastalıkların yayılma ihtimali yükselir. Ve Baby-Vac acı vermez ve zamanla eğlenceli hale gelir.
 • Baby-Vac küçük bebeklerde de kullanılabilir mi?
  Elbette. Bebekler genellikle burundan nefes alırlar ve burunları tıkandığında nefes zorluğu çekerler. Nefes almakta zorlanan bir bebek uyumakta bile zorlanır.
 • Baby-Vac ne sıklıkta kullanılmalıdır?
  Bebeğinizin burnu ne zaman tıkanırsa kullanabilirsiniz.
 • Baby-Vac başka faydaları var mıdır?
  Baby-Vac küçük çocuk olan her evde bulunması gereken bir üründür. Bilindiği gibi küçük çocukların oynarken burunlarına ufak oyuncaklar kaçırması çok yaygındır. Baby-Vac bunların da burunlarından çıkartılmasına yardımcı olur.
 • Baby-Vac 'ın yan etkileri var mı?
  Hayır, hiçbir yan etkisi yoktur. Biz büyükler burnunuzu sümkürebiliriz, Baby-Vac kullanımı da çocuklar için burun sümkürmek gibidir.
 • Ürünü elektrikli süpürgeyle kullanmak gerekli mi?
  Yeterli bir vakum oluşturulmazsa burun içindeki atıklar dışarı çekilemez. Elektrikli süpürge bu nedenle gereklidir.
 • Çocuklar Baby-Vac 'dan korkmazlar mı?
  Bu durum çocuğa bağlıdır. Bazı çocuklar ilk kullanımlarda korkabilir ama kullandıkça alışırlar. Bazı çocuklar zamanla kendileri kullanmaya başlarlar. Ancak çocuğun ürünü tek başına kullanması sakıncalı olabilir, başında bir büyüğünün olması gerekir.
 • Bu ürünün kullanımı yeterince steril midir?
  Baby-Vac 'ın sterilizasyona ihtiyacı yoktur. Tahliye kısmını ve toplama haznesini sabunlu, sıcak suyla yıkamak yeterlidir.

Sorular kulak burun boğaz uzmanı Dr. Julianna Gellér tarafından yanıtlanmıştır.